Zapałki z nasionami kwiatów - ekologiczne i przyjazne środowisku (1)

Zapałki z nasionami kwiatów - ekologiczne i przyjazne środowisku

ładowanie
2,99
PLN
za
szt.
Producent: EkoPiknik
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Zapałki z nasionami kwiatów - ekologiczne i przyjazne środowisku

 

Każdy, kto nie jest obojętny na globalne ocieplenie i kryzys klimatyczny, powinien świadomie podejmować decyzje konsumenckie. Zależy nam na maksymalnym wkładzie osób w ochronę naszej planety, wspaniałych gatunków zwierząt, ptaków i ryb.

Chcemy żyć w pięknym świecie. Stawiamy na użyteczne nowe technologie! Polecamy nasz unikatowy produkt - zapałki książeczkowe. Są one wykonane z recyklingowego papieru. Warto wiedzieć, że w zapałkach umieszczone są nasiona Mirabilis jalapa jest to inaczej dziwaczek jalapa. Czyż to nie wspaniałe, że korzystając z siły ognia można przy okazji zasadzić roślinkę. Każda zapałka zawiera jedno nasionko. Wiecie, jak wspaniałe efekty możemy uzyskać jeżeli przerzucimy się na takie ekologiczne produkty w codziennym użytku?

Warto wiedzieć, że po użyciu zapałki, można ją umieścić w ziemi. Każdy domorosły ogrodnik z pewnością będzie rad z takiej opcji. Sami mamy wpływ na to, co rośnie wokół nas. To rewelacyjny sposób na wzbogacenie zieleni, a sadząc w ten sposób roślinę przyczyniamy się do tego, aby krajobraz naturalny był bogatszy i miał się w doskonałej kondycji.

W tym miejscu warto też podkreślić, że jest to unikatowy produkt w pełni ekologiczny i biodegradowalny. Używajmy go zgodnie z przeznaczeniem.

Zapałki są potrzebne w naszych gospodarstwach domowych każdego dnia. Nawet dla osób, które palą papierosy - fajnie mieć ogień przy sobie. Zamiast zapalniczek - warto wybrać coś, co przyczyni się do wzrostu pięknych roślin wokół. Bogata roślinność daje mnóstwo korzyści. Tlen jest nam potrzebny. Każda nasza komórka go potrzebuje.

Ekologiczne zapałki z nasionami to doskonała opcja dla każdego, kto ceni sobie naturę. Powinniśmy wszyscy o nią dbać. Ona będzie nam się pięknie odpłacała.

Zatem - postaw na producentów, którzy mają duże doświadczenie i którzy chcą swoimi działaniami przyczyniać się do budowania pięknego środowiska naturalnego. Zadbajmy o harmonię wokoło. To sprawa dotycząca nie tylko nas, ale też naszych dzieci i przyszłych wnuków. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (1)
ładowanie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl