sty 22 2022

Jak palić ognisko - praktyczne wskazówki

Dobrze przygotowany ogień może płonąć godzinami. Sprawdź, jak rozpalić ognisko, by cieszyć się relaksem przy widoku migoczących płomieni w doskonałym towarzystwie.

sty 18 2022

Żywność liofilizowana - z czym to się je?

Szukasz sposobu na zminimalizowanie wagi plecaka na wyprawę w góry? Postaw na żywnośc liofilizowaną! W tym wpisie wyjasniamy z czym to się je i dzielimy się naszymi wrażeniami.

sty 15 2022

Sprawdzone sposoby na kawę w terenie

Jak być kawoszem w terenie? Postaw na kawową niezależność. Poznaj nasze sprawdzone metody na przygotowanie aromatycznej kawy w outdorze.

sty 11 2022

Jedzenie w góry zimą - co zabrać?

Co trzeba wziąć pod uwagę poza odpowiednim sprzętem szykując się na chociażby na zwykły spacer po górach? Jaki prowiant spakować do plecaka, a co zjeść przed wyprawą? Radzimy…

sty 09 2022

Zimowe Grillowanie - uczta w śniegu :)

Słysząc słowo “grill” masz na myśli słoneczne spotkania w ogrodzie, przy basenie lub pikniki w plenerze? Tylko po co ograniczać tę pyszną przyjemność wyłącznie do sezonu letniego!

gru 15 2021
Jak edukować ludzi w ekologii

Ekologia dla dzieci - dlaczego to ważne?

Jak wytłumaczyć dziecku, co to jest ekologia bez używania trudnych pojęć? Jak zachęcić pociechę do dbania o środowisko? W tym wpisie przedstawiamy kilka praktycznych wskazówek.

wrz 27 2021

EKO PIKNIK na targach BIO EXPO

Zapraszamy Was na BIOEXPO Warsaw Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych 30.09.2021 – 02.10.2021. w Ptak Warsaw Expo Nadarzyn, Al. Katowicka 62, hala B2.101. Wpadajcie!

wrz 08 2021

Przepis na kaszankę z kapustą kiszoną

Ten przepis nie jest pewnie dla Was nowością , ale warto przypominać sobie przepisy , które nam sprawdziły się i kojarzą się ze spotkaniem na grillu z rodziną bądź znajomymi.

Zatem smacznego!

lip 29 2021

Taco nadziewane łódeczki z cukinii

Ożyw wieczór taco z tymi niskowęglowodanowymi i pysznymi łódkami Taco z cukinii! Są gotowe do spożycia w mniej niż 30 minut i można je przyrządzić na grillu lub w piekarniku. Niech trwa zabawa!

lip 28 2021
Gdzie można legalnie rozpalić grilla ?

Gdzie można legalnie rozpalić grilla ?

Gdzie rozpalić grilla, by uniknąć mandatu?

Polacy słyną ze swojej miłości do grilla. Jednak czy można zrobić grilla na podwórku, balkonie albo działce? Gdzie legalnie można rozpalić grilla?

1 2 3 4

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl